Електроенергетики, енергомаш, промелектроніка

Під час війни енергетична галузь підтвердила свою важливість і стійкість. Світло обов’язково переможе темряву! Яскравим символом відродження енергетичної галузі України є сузір’я зоряного неба «Фенікс». Відновлюють велику технічну систему яскраві зірочки – сильні духом, характером і розумом науковці, педагоги і фахівців цієї галузі.

Птах Фенікс символізує воскресіння та Сонце, яке дає життя всьому живому на Землі. Аналогами Сонця є будь-які джерела енергії, необхідні для існування цивілізації. Це теплова, електрична або інші види первинної енергії. Електроніка і електромеханіка є основними способами перетворення енергії, які реалізуються при споживанні і дозволяють їй служити людству.

Внаслідок російської агресії і енергетичного терору, сьогодні, на жаль, понад 50% об’єктів енергосистеми України зруйновано або повністю знищено. На думку експертів, її відновлення в тому ж вигляді не має сенсу. Енергосистему потрібно повністю створювати і переробляти на основі сучасних принципів і підходів. За аналогією з Феніксом українська енергосистема обов’язково відродиться!

Допомогти