Спортсмени

Кафедра фізичного виховання, яка об’єднує усіх спортсменів-політехніків, є одним із найвідоміших в Україні та за її межами центрів студентського фізичного виховання і спорту. Викладачі та спеціалісти успішно розвивають власну науково-педагогічну школу, що займається підтримкою здоров’я студентства. Кафедра має багаторічні традиції спортивно-масової і фізкультурно-оздоровчої роботи зі студентами та співробітниками університету, унікальний навчально-спортивний комплекс.

Оздоровчі заняття та спортивні тренування більш ніж за 30 видами рухової активності проводяться експертами з фізичного виховання, спорту та рекреації, серед яких відомі спеціалісти, заслужені тренери України, тренери національних команд.

На кафедрі створені умови для успішної підготовки висококласних спортсменів з різних видів спорту. Серед випускників НТУ «ХПІ» – заслужені майстри спорту, переможці та призери Олімпійських ігор, європейських та світових чемпіонатів.

Розвиваються наукові напрями, формується педагогічна школа виховання студентської молоді та підготовки спортивної еліти України, яка має визнання в Україні та за кордоном.

Допомогти