ХПІ запускає зоряний проєкт майбутнього

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» запрошує взяти участь у проєкті, що спрямований на відновлення та інноваційний розвиток університету — «Зоряне небо ХПІ». Усі небайдужі до долі Харківського Політеху, який постраждав від російських бомбардувань: випускники, друзі та колеги університету можуть стати для нього економічними донорами. Це буде не просто фінансовою підтримкою, а внеском у майбутнє ХПІ та України: перемоги та здобутки у сфері освіти та науки. Крім того, перерахувавши кошти, кожен зможе запалити свою зірку на небосхилі Харківського Політеху, що дозволить улюбленому університету сяяти ще яскравіше. «Зоряне небо ХПІ» розташовуватиметься на стіні Науково-технічної бібліотеки та у віртуальному просторі.

«Сьогоднішня ситуація, пов’язана з російською агресією, складається таким чином, що ми змушені звернутися до наших друзів: випускників, колег, партнерів за допомогою у відновленні та подальшому інноваційному розвитку університету. Безумовно, вони й раніше допомагали університету, проте це було точково, під ті конкретні завдання, які потрібно було вирішити у певний момент часу. На жаль, сьогодні російська агресія поставила перед вищою освітою України дуже складне завдання, зокрема й перед Харківським Політехом, який знаходиться фактично на прифронтовій лінії», — розповів ініціатор проєкту, ректор НТУ «ХПІ» професор Євген Сокол.

Серед першочергових завдань Харківського Політеху — будівництво та відновлення навчальних корпусів та будівель, що постраждали від російських бомбардувань, створення сучасних лабораторій, придбання обладнання, інноваційний розвиток університету. Підтримавши лідера технічної освіти України — ХПІ, донори зможуть надати підтримку Україні, адже політехнікам відведено одну з головних ролей у відновленні країни.

Крім того, мета «Зоряного неба ХПІ» — увічнити імена випускників Харківського Політеху, які є «золотим фондом» університету, а також ті організації, які протягом багатьох років надають допомогу та роблять значний внесок у розвиток вишу. До речі, зробивши пожертву, учасники мають право на автоматичне членство в Асоціації випускників НТУ «ХПІ».

Приєднатися до проєкту може як окрема особа, так і організація.

Довідка:

Як взяти участь у проєкті:

  • Донат дає можливість запалити свою зірку серед сузір’їв багатьох поколінь політехніків. Це честь та вагомий внесок у відновлення країни.
  • Ви залишите слід в історії найвидатнішого вишу України.
  • Ваша зірка запалиться на інтерактивній мапі зоряного неба ХПІ, на стелі в бібліотеці головного корпусу та у вигляді сувеніру.
  • Зірка на небосхилі ХПІ — це не лише символ. Це право на автоматичне членство в Асоціації випускників та особисте запрошення на урочисту зустріч усіх зірок, що відбудеться після нашої перемоги.

Як відстежувати надходження та інвестиції: раз на тиждень ХПІ публікуватиме докладні звіти у своїх соціальних мережах; організації-партнери зможуть особисто брати участь у нарадах щодо напрямів для інвестування; на запит буде надано докладний звіт особисто як приватним особам, так і організаціям.